Kailių ir odos salonas „ Daulora“

kailiu kainaKailių ir odos salonas „Daulora“ tai nedidelė šiuolaikiška kailių ir odos siuvimo, realizavimo įmonė, kurioje dirba tik patyrę kailių ir odos siuvimo meistrai profesionalai. Salone „Daulora“ kuriame, siuvame ir realizuojame tik išskirtinius, vienetinius kailinius rūbus, siuvame individualius užsąkymus iš kailio ir odos, pagal kiekvieno pirkėjo poreikius ir pageidavimus.

Kasmet kailių salone „Daulora“ sukuriame naują kailinių rūbų ir aprangos priedų kolekciją, įvertindami šiuolaikinės mados tendencijas, technologines naujoves, madingus siluetus, spalvų gamą, kailių suderinamumą ir kt. Salone „Daulora “ taisomi ir persiuvami jau dėvėti kailiniai ir odiniai rūbai, jiems suteikiamas naujumo ir žavumo pojūtis jie tarsi atgimsta iš naujo, palengvėja.kailiniu kaina

Kailiniai – tai Jūsų stilius, prabangos elementas, tai neįkainojama vertybė, kurią suteikia natūralaus kailio šiluma. Kailis ir oda – tai mada. Mes siekiame, kad visi mūsų pasiūti gaminiai būtų ne tik stilingi, madingi, puošnūs, bet ir kokybiški, patogūs ir įdomūs.

Kailių ir odos salonas „ Daulora “ gali išpildyti visas Jūsų svajones ir lūkesčius ­ tad užsukite pas mus. Mes Jus pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti norimą stilių, kailinį gaminį ar kailį, iš kurio pasiūdinsime Jums pagal Jūsų poreikį ir pageidavimą.

 

Gaukite mūsų naujienas į savo el.paštą!